Witamy w Restauracji Biały Miś na Kaszubach

Biały Miś Restauracja na Kaszubach to najczęściej odwiedzane miejsce przez narciarzy, blisko stokuRestauracja z regionalnym jedzeniem usytuowana jest na terenie Ośrodka Koszałkowo, nad jeziorem Ostrzyckim w otoczeniu lasów i wzgórz. To miejsce kameralnych spotkań rodzinnych, w gronie przyjaciół oraz hucznych imprez.  Restauracja Kaszuby jest czynna cały rok.

Zapraszamy serdecznie do nas wszystkich, także osoby odwiedzające Ostrzyce oraz Szymbark !

Godziny otwarcia Restauracji

pon - piątek. w godz. 12:00 - 20:00

sobota - niedz. w godz. 10:00 - 20:00

TELEFON + 48 880 307 807

Menu dostosowane jest do pór roku. Zimą w przewadze są dania kaloryczne i rozgrzewające ulubione przez narciarzy. Latem przeważają dania lekkie - dobre na upalne kaszubskie wakacje.

W nawiązaniu do regionu oraz kulinarnej tradycji oferujemy naszym gościom kuchnię pomorską. Proponujemy potrawy z ziemniaków, ryb – w które Pomorze i pojezierza obfitują, dania mięsne, zupy i przepyszne desery. Przygotowane z najwyższej jakości naturalnych składników.

Nasz zespół kucharzy i kelnerów dba o podniebienia i komfort gości ze szczególnym uwzględnieniem niespotykanych w okolicy dań z baraniny, jagnięciny, królika i gęsiny.

Menu


Fotogaleria


Restauracja przyjazna dzieciom

W naszej restauracji na najmłodszych czekają smakowite i pożywne dania, które zostały stworzone z myślą o ich potrzebach. Wszystkie potrawy przygotowywane są z najwyższej jakości produktów starannie wyselekcjonowanych przez naszego szefa kuchni.
Dodatkowo dla Państwa dzieci menu z kolorowanką,  dziecięce krzesełka oraz specjalne sztućce.

Zapraszamy do rezerwacji:
tel.+ 48 880 307 607, e-mail restauracja@wiezyca.pl

Restauracja czynna codziennie


Organizacja imprez okolicznościowych - spotkań rodzinnych

Oferujemy możliwość organizacji rodzinnych spotkań oraz imprez okolicznościowych. Do dyspozycji posiadamy dwie klimatyzowane sale – „Biały Miś” do 70 osób oraz „Gawra” do 40 osób. Zapewniamy atrakcyjne ceny, menu dostosowane do potrzeb i okoliczności oraz profesjonalną obsługę:

 
 

Regulamin

obiektów gastronomicznych przy P.T.U.P. „Koszałka”

kliknij tu aby pobrać