Witamy w Restauracji Biały Miś na Kaszubach

Biały Miś Restauracja na Kaszubach to najczęściej odwiedzane miejsce przez turystów, blisko stokuRestauracja z regionalnym jedzeniem usytuowana w centrum Ośrodka Koszałkowo. Goście doceniają wyjątkową lokalizację, gdzie zimą zza okien można podziwiać białe szaleństwo na stoku, a latem zielone wzgórza i bliskość jeziora Ostrzyckiego.

Restauracja Kaszuby jest czynna cały rok.

Zapraszamy serdecznie do nas wszystkich, także osoby odwiedzające Ostrzyce oraz Szymbark !

3

Godziny otwarcia Restauracji

Poniedziałek - Niedziela

10.00 - 20.00

TELEFON + 48 880 307 607

Restauracja „Biały Miś” jest członkiem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego. Członkostwo to jest gwarantem wysokiej jakości tradycyjnej żywności lokalnej, która promuje nie tylko tradycje, ale także dziedzictwo kulturowe regionu.

Nasza kuchnia to lokalne produkty i kaszubska tradycja. Promujemy kuchnię domową z akcentami Pomorza.

Zimą serwujemy dania kaloryczne i rozgrzewające, latem zapewniamy lekkość i dobór sezonowych produktów z Kaszub, idealne na upalne kaszubskie wakacje. Pamiętamy, że wśród naszych Gości są wegetarianie i dzieci.

Goście restauracji „Biały Miś” oprócz bogatej oferty kulinarnej, cenią bliskość całorocznych atrakcji sportowych.

Zapraszamy do rezerwacji:
tel.+ 48 880 307 607, e-mail restauracja@wiezyca.pl

 

Menu

Restauracja
Restauracja

Fotogaleria


Restauracja przyjazna dzieciom

W naszej restauracji na najmłodszych czekają smakowite i pożywne dania, które zostały stworzone z myślą o ich potrzebach. Wszystkie potrawy przygotowywane są z najwyższej jakości produktów starannie wyselekcjonowanych przez naszego szefa kuchni.
Dodatkowo dla Państwa dzieci menu z kolorowanką,  dziecięce krzesełka oraz specjalne sztućce.

Przy restauracji liczne atrakcje dla dzieci: plac zabaw, trampolina, dmuchana zjeżdżalnia, hulajnogi, trójkołowce, mini zoo.


Organizacja imprez okolicznościowych - spotkań rodzinnych

Oferujemy możliwość organizacji rodzinnych spotkań oraz imprez okolicznościowych. Do dyspozycji dwie klimatyzowane sale – „Biały Miś” do 70 osób oraz „Gawra” do 40 osób. Zapewniamy atrakcyjne ceny, menu dostosowane do potrzeb i okoliczności oraz profesjonalną obsługę.

To miejsce gdzie podczas okazjonalnych spotkań rodzinnych goście korzystają na miejscu z atrakcji sportowych m.in. trójkołowców górskich, hulajnóg terenowych, dmuchanej zjeżdżalni. Dzieci uwielbiają karmienie kóz.

 
 

Regulamin

obiektów gastronomicznych przy P.T.U.P. „Koszałka”

kliknij tu aby pobrać