Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
  • Photo
    Photo
    Photo
    Photo
  • Photo
Pokój standard z możliwością łączenia łóżek. Cena od 150 zł ze śniadaniem w naszej restauracji na terenie osady (za osobę). Na terenie (20 ha) osady : basen zewnętrzny kryty ogrzewany (miesiące V-X); własne ogrodzone jeziorko z rowerkami wodnymi, plażą i kąpieliskiem, z pomostem dla wędkarzy (łowisko); atrakcje/rekreacja: trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, wypożyczalnia rowerów, mountainboard, zorbing, plac zabaw, Park Baśni i Legend Kaszubskich, restauracja "Biały Miś", pizzeria "Gawra". W okolicy: jezioro Ostrzyckie z plażą, kąpieliskiem i sprzętem wodnym. Możliwość zorganizowania spływów kajakowych rzeką Radunią; Szczyt Wieżyca (znajdujemy się na szlaku); Dom do góry nogami w Szymbarku z najdłuższą deską świata (CEPR).

Wyposażenie

Zarezerwuj
Skorzystaj z oferty specjalnej na 2022 rok i zarezerwuj swój pobyt na Kaszubach już teraz! Czekamy na Ciebie w Wieżycy.
Zarezerwuj
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!