Koszałkowo - Wieżyca

Noclegi Kaszuby - apartamenty, domki, pokoje

Apartamenty 4-osobowe

Apartamenty 5-osobowe

Apartamenty 6-osobowe

Apartamenty 8-osobowe

Pokoje 2-osobowe Standard

Pokoje 2-osobowe Lux

Pokoje 3-osobowe

Domki 3-osobowe

Noclegi Kaszuby w otoczeniu jezior i lasów, doskonałe miejsce na wczasy, urlop, weekend, wakacje na Kaszubach. Komfortowy nocleg i aktywny wypoczynek przez cały rok w najpiękniejszej części Kaszub.

Ośrodek Koszałkowo w Wieżycy na Kaszubach to miejsce w którym odpoczniesz o każdej porze roku. Nasz kompleks rekreacyjno-wczasowy składa się z kilku obiektów w skład których wchodzą pokoje, apartamenty oraz domki letniskowe o łącznej ilość 60 miejsc noclegowych. Zapewniamy komfortowe wyposażenie. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Są apartamenty dla rodzin z dziećmi a także pokoje na romantyczny weekend we dwoje. Organizujemy integracje firmowe. Na miejscu znajduje się baza gastronomiczna w tym restauracja gdzie serwujemy obfite śniadania i dania a'la karta oraz pizzeria. Okolica jest bardzo piękna i obfitująca w atrakcje. Naszym gościom umożliwiamy wypoczynek, rekreację i aktywność sportową.

Nasz ośrodek to jedyne takie noclegi na Kaszubach. Jedyny pensjonat na Pomorzu w sercu Kaszub, który posiada największy ośrodek narciarski na północy Polski – Wieżyca z widokiem na jezioro. Zapraszamy.

 

Recepcja

 • czynna codziennie w godzinach 9.00 - 20.00
 • + 48 506 579 222
 

Dysponujemy ogólna liczbą 60 miejsc noclegowych apartamenty (4-6-8 osobowych) i pokoje (2-3 osobowych).
Wszystkie miejsca noclegowe wchodzą w skład jednego kompleksu - KOSZAŁKOWO w miejscowości Wieżyca, w bezpośredniej bliskości jeziora Ostrzyckiego, lasów i szczytu Wieżyca, niedaleko "Dom do góry nogami" Szymbark.

Regulamin

korzystania z noclegów w Ośrodku CAW Koszałkowo

kliknij tu aby pobrać

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (required)

Twój adres email (required)

Temat

Wiadomość

[recaptcha ]


  Klauzula informacyjna – formularz kontaktów

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P. T. U. P. „Koszałka”, Wieżyca 32, 83-315 Szymbark

  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@wiezyca.pl, tel.: 798 798 534,

  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora,

  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat,

  6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.