Sprawdź ofertę pobytów grupowych Osady na Kaszubach - pensjonatu Koszałkowo-Wieżyca! Zobacz, co dla Was mamy!

Pobyt grupowy z przyjaciółmi spędzisz w komfortowej bazie noclegowej z bogatą ofertą rekreacyjno-sportową. Nasz Zespół Kucharzy przygotuje dla Ciebie smaczne regionalne menu.

Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Pensjonat grupy zorganizowane
Oferty specjalne

Jeżeli poszukujesz idealnego miejsca na pobyt grupowy na Kaszubach, witamy Cię w takim właśnie idealnym miejscu! Pensjonat Koszałkowo-Wieżyca to świetny wybór na wypady większą grupą (do 60 osób). Organizujemy: spotkania integracyjne, wieczory panieńskie/kawalerskie, urodziny/imieniny. Mamy dla Was salę konferencyjną, na miejscu restaurację i pizzerię, pawilon grillowy. Twój pobyt grupowy/integracyjny urozmaicimy bogatą ofertą atrakcji sportowych. Jesteśmy pewni, że wspólnie zaplanujemy Wasz wymarzony pobyt! Wyobraź sobie… Kaszuby, i ludzie, z którymi po prostu uwielbiasz spędzać każdą chwilę. W Wieżycy czekamy na Was z otwartymi ramionami i wyjątkową ofertą specjalną. Jaką? Odezwij się, powiedz o swoich życzeniach, wszystko zorganizujemy. Zrobimy co tylko możliwe, aby to był niezapomniany czas dla całej grupy, jak i każdego z osobna!

Zarezerwuj
 • Pensjonat Wakacje 2022 z nieletnimi dziećmi z psem lub kotem
  Pogoda - idealna, atrakcji - masa, doświadczenia - bezcenne, czyli esencja wakacji 2022 na Kaszubach. Jeśli szukasz świetnego miejsca w świetnej lokalizacji, to właśnie tutaj. Witamy Cię w Wieżycy.
  Więcej informacji
  Pensjonat z nieletnimi dziećmi
  Sprawdź ofertę specjalną na urlop z dziećmi i ciesz się idealnymi, wakacjami z rodziną na Kaszubach.
  Więcej informacji
  Pensjonat grupy zorganizowane
  Zgarnij przyjaciół i wybierzcie się na Kaszuby! Zobacz pakiet specjalny na pobyty grupowe 2022.
  Więcej informacji
  Pensjonat weekend pakiet z basenem
  Zorganizujmy dla Ciebie małe wakacje! Spędź weekend na Kaszubach i zrelaksuj się .
  Więcej informacji
  Pensjonat Ferie Zimowe 2022 dla dzieci Na Kaszubach
  Wyobraź sobie śnieżne szaleństwo, , masę atrakcji, idealną pogodę. Ferie zimowe 2022 to będzie coś! W Wieżycy na Kaszubach przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną!
  Więcej informacji
  Pensjonat SPA dla dwojga
  Wyobraź sobie magiczny pobyt we dwoje . Pomyśl, że teraz masz go na wyciągnięcie ręki. Zapewnij sobie cudowne wspomnienia i ciesz się miłością na Kaszubach w najlepszy sposób.
  Więcej informacji
 • Pensjonat poza sezonem Oferta promocyjna pakiet z basenem pomorskie
  Wypoczynek na Kaszubach poza weekendem? Dobry pomysł! Jeszcze dziś obierz trasę na !
  Więcej informacji
  Pensjonat Długi Sierpniowy Weekend na Kaszubach Wieżyca
  Weekend sierpniowy 2022 jest jednym z najbardziej obleganych terminów w roku. Zarezerwuj pobyt nim ktoś Cię ubiegnie!
  Więcej informacji
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!