Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Pensjonat Boże Narodzenie oferty z dziećmi 2022 Na Kaszubach

Spędź święta Bożego Narodzenia w wyjątkowym miejscu. Sprawdź pakiet specjalny na pobyt bożonarodzeniowy 2022 w Wieżycy.

PAKIET ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W OSADZIE KOSZAŁKOWO W WIEŻYCY, NA KASZUBACH - POBYT 3 DNIOWY Jeśli potrzebujesz wypocząć, zmienić otoczenie, zapewnić sobie dobre samopoczucie i doświadczyć czegoś nowego, zaplanuj wyjątkowe święta w Wieżycy! Boże Narodzenie w Osadzie Koszałkowo Pobyt 3 dniowy obejmuje: - 2 noclegi - 2 śniadania bufetowe - wspólną Wieczerza Wigilijna w restauracji - 2 świąteczne obiady - 1 kolację w formie bufetu - 3 świąteczne bufety kawowe ze słodkościami własnego wypieku - słodki upominek w każdym pokoju i apartamencie Cena: Pokój standard 2 i 3 osobowy 850 zł/ osoba dorosła, 200 zł/ dziecko do lat 3, 650 zł/dziecko od 4 do 10 lat Pokój lux z kominkiem 990 zł/osoba dorosła, 200 zł/dziecko do lat 3, 750 zł/dziecko od 4 do 10 lat Apartament 4 osobowy 990 zł/osoba dorosła, 200 zł/dziecko do lat 3, 750 zł/dziecko od 4 do 10 lat Apartament 5 osobowy 990 zł/osoba dorosła, 200 zł/dziecko do lat 3, 750 zł/dziecko od 4 do 10 lat Apartament 6 osobowy 850 zł/osoba dorosła, 200 zł/dziecko do lat 3, 650 zł/dziecko od 4 do 10 lat Apartament 8 osobowy 850 zł/osoba dorosła, 200 zł/dziecko do lat 3, 650 zł/dziecko od 4 do 10 lat Opłata klimatyczna - 2,50 zł Zwierzęta - jedynie w apartamentach, za dodatkową jednorazową opłatą - 90 zł/wymagana wcześniejsza rezerwacja i uzgodnienia z recepcją/

Zarezerwuj
 • Pensjonat z nieletnimi dziećmi
  Sprawdź ofertę specjalną na urlop z dziećmi i ciesz się idealnymi, wakacjami z rodziną na Kaszubach.
  Więcej informacji
  Pensjonat grupy zorganizowane
  Zgarnij przyjaciół i wybierzcie się na Kaszuby! Zobacz pakiet specjalny na pobyty grupowe 2022.
  Więcej informacji
  Pensjonat weekend pakiet z Basenem
  Zorganizujmy dla Ciebie małe wakacje! Spędź weekend na Kaszubach i zrelaksuj się .
  Więcej informacji
  Pensjonat Ferie Zimowe 2022 dla dzieci Na Kaszubach
  Wyobraź sobie śnieżne szaleństwo, masę atrakcji, idealną pogodę. Ferie zimowe 2023 to będzie coś! W Wieżycy na Kaszubach przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną!
  Więcej informacji
  Pensjonat SPA dla dwojga
  Wyobraź sobie magiczny pobyt we dwoje . Pomyśl, że teraz masz go na wyciągnięcie ręki. Zapewnij sobie cudowne wspomnienia i ciesz się miłością na Kaszubach w najlepszy sposób.
  Więcej informacji
  Pensjonat poza sezonem Oferta promocyjna pakiet z basenem pomorskie
  Wypoczynek na Kaszubach poza weekendem? Dobry pomysł! Jeszcze dziś obierz trasę na !
  Więcej informacji
 • Pensjonat Boże Narodzenie oferty z dziećmi 2022 Na Kaszubach
  Zerknij, co opracowaliśmy dla Ciebie na Boże Narodzenie 2022. Świętuj .
  Więcej informacji
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!