Osada Koszałkowo to zimowa stolica Kaszub. Białe zimowe szaleństwo u nas, w największym ośrodku narciarskim na Pomorzu!

Naśnieżane, oświetlone stoki/Wyciągi narciarskie/Wypożyczalnie sprzętu/Serwis narciarski/Przedszkole i szkoły narciarskie/Punkt Ratownictwa Narciarskiego/Bogata baza gastronomiczna

Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Pensjonat Ferie Zimowe 2022 dla dzieci Na Kaszubach
Oferty specjalne

Sezon narciarski na Kaszubach/ Ferie zimowe to doskonały czas na rekreacje i aktywny wypoczynek. W osadzie Koszałkowo nasz ośrodek narciarski oferuje naśnieżane, ratrakowane i oświetlane stoki; wyciągi narciarskie, trasy snowtubingu, przedszkole narciarskie z przenośnikiem taśmowy dla najmłodszych, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, serwis narciarski, licencjonowane szkoły nauki jazdy na nartach i snowboardzie, Punkt Ratownictwa Narciarskiego. Jesteśmy największym ośrodkiem na Pomorzu z najdłuższy sezon narciarskim. Na miejscu restauracja, pizzeria, przy stoku punkty małej gastronomii. Skontaktuj się z nami, wybierz idealny termin i gotowe! Z naszej zimowej oferty korzystają goście z następujących województw: warmińsko-mazurskiego, śląskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego,kujawsko-pomorskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego, lubuskiego i małopolskiego. Czekamy na Ciebie!

Zarezerwuj
 • Pensjonat Wakacje 2022 z nieletnimi dziećmi z psem lub kotem
  Pogoda - idealna, atrakcji - masa, doświadczenia - bezcenne, czyli esencja wakacji 2022 na Kaszubach. Jeśli szukasz świetnego miejsca w świetnej lokalizacji, to właśnie tutaj. Witamy Cię w Wieżycy.
  Więcej informacji
  Pensjonat z nieletnimi dziećmi
  Sprawdź ofertę specjalną na urlop z dziećmi i ciesz się idealnymi, wakacjami z rodziną na Kaszubach.
  Więcej informacji
  Pensjonat grupy zorganizowane
  Zgarnij przyjaciół i wybierzcie się na Kaszuby! Zobacz pakiet specjalny na pobyty grupowe 2022.
  Więcej informacji
  Pensjonat weekend pakiet z basenem
  Zorganizujmy dla Ciebie małe wakacje! Spędź weekend na Kaszubach i zrelaksuj się .
  Więcej informacji
  Pensjonat Ferie Zimowe 2022 dla dzieci Na Kaszubach
  Wyobraź sobie śnieżne szaleństwo, , masę atrakcji, idealną pogodę. Ferie zimowe 2022 to będzie coś! W Wieżycy na Kaszubach przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną!
  Więcej informacji
  Pensjonat SPA dla dwojga
  Wyobraź sobie magiczny pobyt we dwoje . Pomyśl, że teraz masz go na wyciągnięcie ręki. Zapewnij sobie cudowne wspomnienia i ciesz się miłością na Kaszubach w najlepszy sposób.
  Więcej informacji
 • Pensjonat poza sezonem Oferta promocyjna pakiet z basenem pomorskie
  Wypoczynek na Kaszubach poza weekendem? Dobry pomysł! Jeszcze dziś obierz trasę na !
  Więcej informacji
  Pensjonat Długi Sierpniowy Weekend na Kaszubach Wieżyca
  Weekend sierpniowy 2022 jest jednym z najbardziej obleganych terminów w roku. Zarezerwuj pobyt nim ktoś Cię ubiegnie!
  Więcej informacji
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!