Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Plac zabaw dla dzieci na  Pensjonat  pomorskie
Strefa bezpiecznej zabawy i relaksu dla dzieci: plac zabaw z piaskownicą, huśtawki, trampolina; zadaszona strefa zabaw (piłkarzyki, pingpong); basen zewnętrzny (ogrzewany, kryty V-X); trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, wypożyczalnia rowerów, jazda konna, mini zoo, Park Baśni i Legend Kaszubskich. Zimowe atrakcje - przedszkole narciarskie na terenie ośrodka narciarskiego Koszałkowo (wypożyczalnia sprzetu, instruktorzy itp.). Osada Koszałkowo w Wieżycy na Kaszubach to obiekt przyjazny rodzinom z dziećmi! Atrakcje czekają!

Życzymy wszystkim miłego i bezpiecznego wypoczynku - w czasie wakacji, weekendu, ferii. Skontaktuj się z nami i ustalimy wszystkie szczegóły Twojego pobytu z dziećmi. Możesz to zrobić poprzez naszą stronę internetową, mailowo, a także telefonicznie (+48 50657922). Do usłyszenia i do zobaczenia niebawem!

Zarezerwuj
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!