Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Pensjonat grzybobranie - jesień dla dzieci Wieżyca pomorskie
Idź na grzybobranie w samym sercu Kaszub. Ciesz się bogatymi zbiorami i wypoczynkiem blisko natury.

Intensywny zapach leśnej ściółki, słońce nieśmiało przebijające się przez korony drzew, wiklinowy, duży kosz i Ty - łowca najcenniejszych darów natury. Brzmi jak początek dobrego dnia, nie sądzisz? Jesteś doświadczonym grzybiarzem? Czy może do tej pory nie miałeś okazji zbierać grzybów? Lubisz chodzenie po lesie, a jak przy tym uda Ci się coś znaleźć, to tym lepiej?

Witaj w prawdziwym grzybowym raju!

Wieżyca tak samo zdaniem miejscowych, jak i naszych gości jest jednym z najlepszych miejsc na grzybobranie. Lasy na Kaszubach są pełne rozmaitych gatunków - zarówno tych mniej, jak i bardziej znanych. Złap więc kosz, dopytaj o tajne miejsca i bogatych zbiorów!

Na koniec mamy dla Ciebie jeszcze pewną sugestię. Idąc na grzybobranie dobrze jest się ubrać “szczelnie”. Długie skarpetki, bluza z długim rękawem, długie spodnie pomogą zabezpieczyć się przed komarami, kleszczami, dzięki czemu zbieranie grzybów na Kaszubach stanie się i przyjemniejsze, i bezpieczniejsze. Bo przecież na tym najbardziej nam zależy!

Zarezerwuj
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!