Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Pensjonat Trasy zjazdowe i wyciąg narciarski  pomorskie
Lubisz jeździć na nartach? Jeśli "tak", Wieżyca to miejsce w sam raz dla Ciebie! Na miejscu wyciąg narciarski.

W Wieżycy na Kaszubach czeka mnóstwo atrakcji. A wśród nich wyciąg narciarski (na miejscu), dzięki któremu spróbujesz prawdziwego, zimowego szaleństwa. Jeśli kochasz jazdę na nartach lub zamierzasz tego spróbować, Koszałkowo-Wieżyca to bez wątpienia świetny wybór! Wymarzone warunki znajdą tutaj tak samo zaprawieni miłośnicy zimowego szaleństwa, jak i każdy, kto na nartach stawia pierwsze kroki. Instruktorzy, wypożyczalnie sprzętu zapewnią Ci właściwe przygotowanie techniczne i pomogą bez względu na Twój poziom zaawansowania. Przepiękne okoliczności przyrody będą wisienką na torcie, dzięki której zechcesz tutaj wracać. Komfortowy nocleg zapewni Ci zapas energii na czerpanie radości z kolejnych godzin na stoku. Jazda na nartach na Kaszubach jest doświadczeniem, które bez wątpienia trzeba mieć w swoim dzienniku podróży. To jak, widzimy się na stoku?

Zarezerwuj
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!