Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Pensjonat z łowiskiem - na ryby dla dzieci Wieżyca pomorskie
Skorzystaj z naszego akwenu i wędkuj w naszej osadzie na Kaszubach. Oferujemy pełen relaks, kojący spokój oraz piękne widoki.

Zdecyduj się na przyjazd na Kaszubach i korzystaj z bogactwa lokalnych wód. Znajdziesz u nas zarówno bardziej popularne gatunki ryb, jak i okazy tych rzadziej spotykanych. Wieżyca jak i cały region jest prawdziwym rajem dla wędkarzy. Znajdziesz tu większe i mniejsze łowiska świetne tak samo dla wędkarzy z większym, jak i mniejszym bagażem doświadczeń.

Pomyśl tylko… Słońce z wolna wygląda znad horyzontu, wokół panuje kojąca cisza, a w tym wszystkim Ty i potęga przyrody. Widzisz, że naprawdę tu wypoczniesz, że naładujesz baterie, że to miejsce jakby stworzone dla Ciebie.

Kaszuby i Koszałkowo-Wieżyca zgłaszają swoją kandydaturę na Twoją nową, ulubioną wędkarską ostoję. W Wieżycy z przyjemnością pomożemy w kwestii łowiska i aktualnych regulacji. Skontaktuj się więc z nami i zarezerwuj swój pokój, bo wędka już nie może się doczekać

!

Zarezerwuj
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!