Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Pensjonat wędrówki i szlaki turystyczne z dziećmi Wieżyca pomorskie
Podziwiaj prawdziwe piękno regionu Kaszub i odwiedzaj owiane tejemnicą zakątki poznając okoliczne szlaki turystyczne.

Kaszuby to bogactwo szlaków o bardzo zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Niektóre z tras są naprawdę wymagające, ale niezwykłe widoki rekompensują to z nawiązką. Niektóre z tras to natomiast ścieżki idealne na nieobciążający, spokojny spacer, w czasie którego można w pełni odetchnąć.

Nieważne, czy doświadczony z Ciebie wędrowiec, czy zwyczajnie lubisz czasami podreptać - Kaszuby to miejsce stworzone do eksplorowania turystycznych szlaków. Przygotowując się do urlopu, koniecznie weź więc sporo ciekawości świata, chustę lub czapkę z daszkiem i pełne, wygodne buty. Przydatny może się też okazać aparat, chociaż nic nie odzwierciedli okolicznych widoków podziwianych na własne oczy.

Przyjedź do nas na Kaszuby, a z przyjemnością powiemy Ci, obok których szlaków zwyczajnie nie warto przejść obojętnie.

Zarezerwuj
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!