Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Pensjonat trasy rowerowe z dziećmi Na Kaszubach pomorskie
A gdyby tak poznać region Kaszub inaczej niż zwykle? Wycieczka rowerowa jest tutaj najlepszym wyborem! Na miejscu wypożyczalnia rowerów!

Jazda rowerem na Kaszubach to nic innego jak atrakcyjne trasy, malowanicze krajobrazy i wolność od biegu codzienności. Czy jest tu ktoś, kto nie skusiłby się choć na krótką trasę? My sprawdzaliśmy pobliskie trasy nie raz, zachęcamy do rowerowych wycieczek kolejnych naszych gości, a uśmiechy na ich twarzach po powrocie oddają dużo więcej niż jakiekolwiek słowa.

Koszałkowo-Wieżyca to bez wątpienia świetna baza wypadowa na rowerowe eskapady na Kaszubach. Czekają tu na Ciebie trasy o różnych poziomach trudności, z różnymi atrakcjami po drodze i o różnej długości. No właśnie! Rower jest tutaj komfortowym środkiem lokomocji pomiędzy pobliskimi atrakcjami. Sprawdź sam!

Zabierz sportową odzież, sportowe obuwie i ruszaj na podbój tras! Dbamy o osoby, które nas odwiedzają najlepiej, jak tylko umiemy, dlatego też korzystając z okazji zachęcamy Cię do wzięcia kasku ochronnego. Dzięki niemu wyprawy rowerowe będą dla Ciebie bezpieczniejsze, a zabawa ani trochę nie mniejsza.

Zarezerwuj
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!