Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Pensjonat Piesze Wycieczki dla dzieci Wieżyca pomorskie
Spacer to coś dla Ciebie? Spróbuj pieszych wycieczek na Kaszubach! Czekają na Ciebie czyste powietrze, malownicze trasy, niesamowite widoki i wiele więcej!

Piesze wycieczki to aktywność dobra dla każdego. Skąd mamy taką pewność? Drogi w Wieżycy schodziliśmy niezliczoną ilość razy, a odwiedzający Kaszuby odkryli dzięki nim mnóstwo ciekawych zakątków okolicy. Można spacerować i daleko, i żwawo, i wolno, i blisko, a co w tym najfajniejsze - właśnie tam, gdzie akurat oczy sięgają.

Na taką wycieczkę proponujemy wziąć swoją ulubioną drużynę. Przyjaciele? Rodzina? Znajomi? A może po prostu Ty sam? Wędrówka to zawsze idealna okazja do ponadprzeciętnej liczby uśmiechów, długich rozmów, relaksującego milczenia.

Przygotowując się do pieszej wycieczki na Kaszubach, pamiętaj, żeby wybrać zabudowane, wygodne obuwie, które ochroni Twoje stopy. W plecaku miej zapas wody, małą przekąskę i mapę, która pozwoli Ci tak samo efektywnie, co i bezpiecznie poznawać najpiękniejsze szlaki w okolicy.

Zarezerwuj
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!