Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Pensjonat ognisko dla dzieci Wieżyca pomorskie
Poczuj ciepło ogniska na urlopie . Pieczenie kiełbasek, śpiewanie, ogrzewanie dłoni? Wielkie TAK!

“Ogniska już dogasa blask…”, ale zdecydowanie nie u nas! Koszałkowo-Wieżyca jest najlepszym miejscem, żeby zorganizować ognisko, przy którym każdy będzie chciał spędzić czas. Kiełbasy przyrządzone na ogniu, słodkie pianki marshmallow, upieczone w żarze ziemniaki - to kuchnia, której żadnym sposobem nie można zastąpić.

Jeżeli więc naprawdę lubisz opowieści przy ognisku, tę niezwykłą “kuchnię na płomieniach” i żar, od którego piecze nos… Gwarantujemy, że u nas w Wieżycy je znajdziesz. Przyjedź i przekonaj się, że Kaszuby i ognisko to połączenie idealne.

Z przyjemnością Ci pomożemy tak, aby dla Ciebie zostało cieszenie się pieczeniem pyszności. Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zachęcamy Cię do kontaktu i wszystko Ci przedstawimy zanim przyjedziesz do nas na Kaszuby.

Zarezerwuj
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!