Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Pensjonat trasy Nordic Walking dla dzieci Na Kaszubach pomorskie
Nordic walking, czyli spacery z kijami to jedna z najchętniej wybieranych aktywności pośród naszych gości. Nic dziwnego - trudno o lepsze miejsce niż Osada Koszałkowo!

Nordic walking , na Kaszubach to Twoja nowa, ulubiona odmiana tej aktywności. Uwierz na słowo! Skąd ta pewność?

Przepiękne widoki skrywające się właściwie na każdym zakręcie, czyste powietrze, którym aż chce się odetchnąć, urokliwe trasy o różnych poziomach trudności, a to zaledwie początek.

Na Kaszubach czekamy na Ciebie z mnóstwem nieodkrytych dotąd zakątków, które trudno eksplorować inaczej niż na pieszo. Zdecyduj się na przyjazd i odkryj skarby naszej okolicy. Wszystkie znaki wskazują, że choć jeden z nich czeka tu tylko na Ciebie.

Dla osób, które jeszcze nigdy tego sportu nie próbowały - nordic walking to rodzaj spaceru, który polega na marszu z kijami. To Ty dostosowujesz jego tempo, intensywność i idziesz tam, gdzie akurat masz ochotę. To aktywność dosłownie dla każdego, więc zachęcamy Cię do spróbowania go na własnej skórze. I gwarantujemy, że Koszałkowo-Wieżyca to świetny punkt startowy Twojej wędrówki!

Zarezerwuj
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!