Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Pensjonat atrakcje zimowe - Kulig dla dzieci Na Kaszubach pomorskie
Kto choć raz wybierze się na kulig, dla tego zima już nigdy nie będzie jak wcześniej. Pozwól sobie na szczęście, na frajdę, na czerwony nos!

Mrozi nosy, mrozi uszy, ale przecież nas nie wzruszy! A w szczególności, gdy zdecydujesz się na udział w niezapomnianym kuligu na Kaszubach. Pisać możemy wiele, ale nic nie odda tej magii białego puchu, tej dziecięcej radości, tych emocji. Co bardzo istotne - radości dużych i małych!

Jeżeli masz zimową czapę, chcesz doświadczyć prawdziwego, zimowego szaleństwa i nie boisz się dobrej zabawy - od razu rezerwujemy dla Ciebie miejsce! Tego po prostu nie warto przegapić!

Zapewniamy Ci szeroki uśmiech, bezcenne wspomnienia i czerwone poliki.

Szykując się do pobytu do nas, na listę wyjazdowych planów koniecznie wpisz “kulig na Kaszubach”. Wieżycy to zdaniem wielu doskonałe miejsce na organizację kuligu. Sprawdź na własnej skórze!

Zarezerwuj
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!