Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Pensjonat Kajaki z ognikiem i znoclegiem dla dzieci pomorskie [MIASTO-FIRMY]] pomorskie
Próbowałeś kiedykolwiek kajaków na Kaszubach? To w Wieżycy obowiązkowa atrakcja urlopowych planów. Wiosło w garść!

Osada Koszałkowo w Wieżycy, na Kaszubach... Do doskonałości brakuje tylko spływu kajakowego. A dokładniej brakowałoby, bo pobyt w Wieżycy, to koniecznie spływ kajakowy! Polecamy! Pływać kajakiem można rekreacyjnie, a można i wyczynowo, można nieźle się zmachać, ale też odpocząć. Jakby nie było - kajaki to jest to. Jeżeli do tej pory nie pływałeś, nie obawiaj się - Wieżycy na Kaszubach to najlepsze miejsce, żeby spróbować pierwszy raz. Wyjaśnimy, podpowiemy, doradzimy lub wskażemy Ci eksperta, który będzie w tym lepszy od nas. Jeśli spływy kajakowe zdążyłeś już polubić - świetnie, bo znajdziesz u nas miejsce stworzone dla siebie. Sprzęt.

Zarezerwuj
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!