Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Pensjonat jazda konna dla dzieci Wieżyca pomorskie
Wizyta w stadninie koni na Kaszubach jest propozycją stworzoną specjalnie dla pasjonatów odpoczywania w siodle.

Stadnina koni w Wieżycy, to prawdziwy skarb dla wszystkich pasjonatów jeździectwa. Planujesz wakacje ze stadniną w pobliżu? Marzysz o tym, żeby pójść na lekcję jazdy konnej? Uwielbiasz konie i wszystko co z nimi związane? Lepiej nie mogłeś trafić.

Koszałkowo-Wieżyca to wyjątkowa jeździecka oaza. Czeka tu na Ciebie tę nieuchwytną atmosferę tak typową dla miejsc, gdzie zwierzęta są szczególnie zaopiekowane i obdarzone największą miłością. Konie to integralny element każdego naszego dnia, integralną częścią naszego życia na Kaszubach.

Jeżeli myślisz podobnie albo jeśli chcesz się ich nauczyć, zapraszamy Cię do nas na Kaszuby.

W temacie szczegółowych informacji związanych z jazdą konną w Wieżycy, wszystkie możesz uzyskać na miejscu, mailowo oraz telefonicznie. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój pobyt już dziś. Kaszuby w siodle to doświadczenie, które każdy pasjonat jeździectwa i koni powinien mieć w swoim arsenale.

Zarezerwuj
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!