Szanujemy Twoją prywatność
Kliknij, aby wyrazić zgodę i pozwolić nam ulepszyć i spersonalizować Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.
Facebook
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Google
Używamy plików cookie, aby zoptymalizować Twoje doświadczenia, analizować ruch oraz personalizować dostarczane treści na podstawie zagregowanych danych.
Zapisz ustawienia
Pensjonat z basenem dla dzieci Na Kaszubach pomorskie
Ciesz się wodą w basenie i doświadcz, czym jest wyjątkowy urlop w Wieżycy na Kaszubach.

Pensjonat na Kaszubach z basenem. Czy może być lepiej? Obiekt, do którego Cię zapraszamy został stworzony do cieszenia się każdym dniem, ładowania baterii i relaksu. Przed Tobą przetestowały to dziesiątki naszych gości, którzy uśmiechem potwierdzali jakość pobytu w pensjonacie Koszałkowo-Wieżyca. Uwielbiasz pływać? A może wolisz po prostu popluskać się w przyjemnie chłodnej wodzie w ciepły dzień? Basen już nie może się Ciebie doczekać! Koniecznie pamiętaj o wzięciu stroju kąpielowego. Będzie gdzie go wykorzystać. Jeżeli chcesz poznać szczegóły korzystania z basenu, dostępności dla dzieci, czy jego usytuowania - skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wszystkich informacji. To kiedy wskakujesz?

Zarezerwuj
Logo Koszałkowo-Wieżyca
Odwiedź na Kaszubach Osadę Koszałkowo w Wieżycy - pensjonaty, restauracja, pizzeria, basen kryty, aktywności sportowe (trójkołowce górskie, hulajnogi terenowe, rowery; zimą - ośrodek narciarski). Dbamy o gości cały rok, już od 51 lat!