Witamy w Restauracji Biały Miś

Stworzyliśmy dla Państwa wyjątkowe miejsce. Restauracja jest położona na terenie Ośrodka Koszałkowo, nad jeziorem Ostrzyckim. Z okiem rozciągają się kojące widoki na kwieciste łąki i lesiste wzgórza. Restauracja Biały Miś  to miejsce kameralnych spotkań jak i hucznych imprez.  Restauracja jest czynna cały rok.

 

5

Menu

Menu dostosowane jest do pór roku. Zimą w przewadze są dania kaloryczne i rozgrzewające ulubione przez narciarzy. Latem przeważają dania lekkie - dobre na upalne kaszubskie wakacje.
W nawiązaniu do regionu oraz kulinarnej tradycji oferujemy naszym gościom kuchnię pomorską. Proponujemy potrawy z ziemniaków, ryb – w które Pomorze i pojezierza obfitują, dania mięsne, zupy i przepyszne desery. Przygotowane z najwyższej jakości naturalnych składników.
Nasz zespół kucharzy i kelnerów dba o podniebienia i komfort gości ze szczególnym uwzględnieniem niespotykanych w okolicy dań z baraniny, jagnięciny, królika i gęsiny.

 

 

Restauracja przyjazna dzieciom

W naszej restauracji na najmłodszych czekają smakowite i pożywne dania, które zostały stworzone z myślą o ich potrzebach. Wszystkie potrawy przygotowywane są z najwyższej jakości produktów starannie wyselekcjonowanych przez naszego szefa kuchni.

Dodatkowo dla Państwa maluchów przyszykowaliśmy kącik zabaw, dziecięce krzesełka oraz specjalne sztućce.

 

 

Zapraszamy do rezerwacji:
tel.+ 48 880 307 607, e-mail restauracja@wiezyca.pl

RESTAURACJA CZYNNA codziennie:

Poniedziałek - Niedziela w godz. 9:00-21:00,

 

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE na nowe letnie menu

 

Organizacja imprez okolicznościowych - spotkań rodzinnych

Oferujemy możliwość  organizacji rodzinnych spotkań oraz imprez okolicznościowych. Do dyspozycji posiadamy dwie klimatyzowane sale – „Biały Miś” do 70 osób oraz „Gawra” do 40 osób. Zapewniamy atrakcyjne ceny, menu dostosowane do potrzeb i okoliczności oraz profesjonalną obsługę:

 

chciny

komunie

wesele

  urodziny

 
 Beautiful Women Clinking Glasses In Limousine